Speciale school voor basisonderwijs.

"Het kind is van zichzelf, maar heeft anderen nodig om zich te ontwikkelen"

Het Team

Het team van SBO De Tandem bestaat uit: 3 directieleden (de directeur en beide IB-ers), 13 groepsleerkrachten, 3 onderwijsassistenten, 2 intern begeleiders, een schoolmaatschappelijk werkster, een orthopedagoog, een vakleerkracht koken, een vakleerkracht bewegingsonderwijs, twee conciërges en een administratief medewerkster.

Directie


Directeur a.i. 
Mirjam van Ree
m.vanree@kiemuden.nl




Intern Begeleiders

  Erna Verwijst
Intern Begeleider groepen O1 O2 M1 M2
e.verwijst@kiemuden.nl
   

Groepsleerkrachten

Irma Dekkers
Intern Begeleider groepen B1 B2 B3
i.dekkers@kiemuden.nl










Christien Cornelissen
Leerkracht O1
Vertrouwenspersoon/contactpersoon
c.cornelissen@kiemuden.nl

Katja Somers
Leerkracht O2   
k.somers@kiemuden.nl

Marloes Renee
Leerkracht M1
ICoach
m.renee@kiemuden.nl

Evelien Korewijk
Leerkracht M2
e.korewijk@kiemuden.nl

Helga Wijnen
Leerkracht B1
MR lid
h.wijnen@kiemuden.nl

Ilse de Bruin

Leerkracht B2
i.debruin@kiemuden.nl

Simone Timmers
Leerkracht B3
s.timmers@kiemuden.nl
Erna Verwijst
Leerkracht O1 O2
Intern Begeleider        
e.verwijst@kiemuden.nl





Elfi Kuppen
Leerkracht M1 B1
e.kuppen@kiemuden.nl

             
Marion Pashouwers
Leerkracht M2
m.pashouwers@kiemuden.nl






Bregje Smits
Leerkracht B2
b.smits@kiemuden.nl

Peter Kerkenaar
Leerkracht B3
ICT/Techniek coördinator
p.kerkenaar@kiemuden.nl








           

Onderwijsassistenten         Vakleerkrachten

Nienke van Dijk
n.vandijk@kiemuden.nl

Marjo Kunneman

m.kunneman@kiemuden.nl

Sandra Janssen
s.janssen@kiemuden.nl

 Jeanne van der Leest
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
j.vanderleest@kiemuden.nl

Desirée Dieben
Vakleerkracht koken
d.dieben@kiemuden.nl



 




Schoolmaatschappelijk Werk

Germa van Creij
g.vancreij@kiemuden.nl

Orthopedagoog                            

Marlies Derksen
m.derksen@kiemuden.nl

 

  

Administratie  


Trudy van den Elzen
sbodetandem@kiemuden.nl




Conciërge 

Jan Dietz (ochtenden)
Ilona van Berlo (middagen)

Contact

SBO de Tandem
Ereprijsstraat 1
5402 GA Uden
sbodetandem@kiemuden.nl
0413-332354

https://www.facebook.com/
sbodetandemuden/
Routeplanner >

Agenda

No events to display.
Jaaragenda >

Foto

P1000728 P1000726
P1000727 P1000725
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links