Speciale school voor basisonderwijs.

"Het kind is van zichzelf, maar heeft anderen nodig om zich te ontwikkelen"

Het Team

Het team van SBO De Tandem bestaat uit: 1 directeur, 12 groepsleerkrachten, 3 onderwijsassistenten, 1 intern begeleider, een schoolmaatschappelijk werkster, een orthopedagoog, een vakleerkracht bewegingsonderwijs, twee conciërges en een administratief medewerkster.

Directie


Directeur 
Lieke Roof
l.roof@kiemuden.nl




Interne Begeleiding

  Erna Verwijst
Intern Begeleider 
e.verwijst@kiemuden.nl
   

Groepsleerkrachten















Christien Cornelissen
Leerkracht O1
Vertrouwenspersoon/contactpersoon
c.cornelissen@kiemuden.nl

Katja Somers
Leerkracht M1
k.somers@kiemuden.nl

Marloes Renee
Leerkracht M2
ICoach
m.renee@kiemuden.nl

Evelien Korewijk
Leerkracht B2
e.korewijk@kiemuden.nl

Helga Wijnen
Leerkracht B1
MR lid
h.wijnen@kiemuden.nl

Ilse de Bruin

Leerkracht M3
i.debruin@kiemuden.nl

Erna Verwijst
Leerkracht M2
Intern Begeleider        
e.verwijst@kiemuden.nl

Elfi Kuppen
Leerkracht O1
e.kuppen@kiemuden.nl

Marion Pashouwers
Leerkracht M3
MR lid
m.pashouwers@kiemuden.nl

Peter Kerkenaar
Leerkracht B2
p.kerkenaar@kiemuden.nl

Valentijn Balsters
Leerkracht B3
v.balsters@kiemuden.nl 


Simone Timmers
Leerkracht B3
s.timmers@kiemuden.nl








           

Onderwijsassistenten            Vakleerkrachten

Nienke van Dijk
n.vandijk@kiemuden.nl

Sandra Janssen
s.janssen@kiemuden.nl

Mark Paulussen
m.paulussen@kiemuden.nl

Margot van de Rakt
Buursportcoach/leerkracht bewegingsonderwijs




 






Schoolmaatschappelijk Werk

Germa van Creij
g.vancreij@kiemuden.nl

Orthopedagoog                            

Marlies Derksen
m.derksen@kiemuden.nl

 

  

Administratie  


Trudy van den Elzen
sbodetandem@kiemuden.nl




Conciërge 

Christ van der Horst (ochtenden)
Ilona van Berlo (middagen)

Contact

SBO de Tandem
Ereprijsstraat 1
5402 GA Uden
sbodetandem@kiemuden.nl
0413-332354

https://www.facebook.com/
sbodetandemuden/
Routeplanner >

Agenda

No events to display.
Jaaragenda >

Foto

P1000728 P1000726
P1000727 P1000725
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links