Speciale school voor basisonderwijs.

"Het kind is van zichzelf, maar heeft anderen nodig om zich te ontwikkelen"

Het Team

 

Het team van SBO De Tandem bestaat uit: 3 directieleden (de directeur en beide IB-ers), 13 groepsleerkrachten, 3 onderwijsassistenten, 2 intern begeleiders, een schoolmaatschappelijk werkster, een orthopedagoog, een vakleerkracht koken, een vakleerkracht bewegingsonderwijs, twee conciërges en een administratief medewerkster.

Directie


Directeur
Gert Thijssen 
g.thijssen.sbodetandem@kiemuden.nl




Intern Begeleiders

  Erna Verwijst
Intern begeleider O1, O2, M1 en M2
e.verwijst@kiemuden.nl
   

Groepsleerkrachten



  Willion Rijkers
Intern begeleider B1, B2 en B3
w.rijkers@kiemuden.nl








Erna Verwijst
Leerkracht O1
intern begeleider        
e.verwijst@kiemuden.nl

Katja Somers
Leerkracht O2   
k.somers@kiemuden.nl

Marloes Renee
Leerkracht M1
Beheer website
m.renee@kiemuden.nl

Evelien Korewijk
Leerkracht M2
e.korewijk@kiemuden.nl

Ischa van de Burgt
Leerkracht B1
i.vandebrugt@kiemuden.nl

Ilse de Bruin

Leerkracht B2
i.debruin@kiemuden.nl

Peter Kerkenaar
Leerkracht B3
ICT/Techniek coordinator
p.kerkenaar@kiemuden.nl
Christien Cornelissen
Leerkracht O1
Vertrouwenspersoon/contactpersoon
c.cornelissen@kiemuden.nl

Elfi Kuppen
Leerkracht O2        
e.kuppen@kiemuden.nl





 
Helga Wijnen
Leerkracht M2 
MR lid
h.wijnen@kiemuden.nl




Bregje Smits
Leerkracht B2
b.smits@kiemuden.nl

Desirée Dieben

Leerkracht B3 
Vakleerkracht koken
d.dieben@kiemuden.nl









           

Onderwijsassistenten         Vakleerkrachten

Nienke van Dijk
n.vandijk@kiemuden.nl

 Jeanne van der Leest
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
j.vanderleest@kiemuden.nl



Marjo Kunneman
m.kunneman@kiemuden.nl
           

Sandra Janssen








Schoolmaatschappelijk Werk

Germa van Creij
g.vancreij@kiemuden.nl

Orthopedagoog                            

Marlies Derksen
m.derksen@kiemuden.nl

 

  

Administratie  


Trudy van den Elzen
sbodetandem@kiemuden.nl




Conciërge 

Jan Dietz (ochtenden)
Ilona van Berlo (middagen)

Contact

SBO de Tandem
Ereprijsstraat 1
5402 GA Uden
sbodetandem@kiemuden.nl
0413-332354

https://www.facebook.com/
sbodetandemuden/
Routeplanner >

Agenda

No events to display.
Jaaragenda >

Foto

P1000728 P1000726
P1000727 P1000725
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links