Speciale school voor basisonderwijs

"Het kind is van zichzelf, maar heeft anderen nodig om zich te ontwikkelen"

Het Team

Het team van SBO De Tandem bestaat uit: 1 directeur, 12 groepsleerkrachten, 3 onderwijsassistenten, 1 intern begeleider, een schoolmaatschappelijk werkster, een orthopedagoog, een vakleerkracht bewegingsonderwijs, twee conciërges en een administratief medewerkster.

Directie


Directeur 
Lieke Roof
l.roof@kiemuden.nl
Vervanging tot januari 2022 door Erna Verwijst 



Interne Begeleiding

  Erna Verwijst
Intern Begeleider
e.verwijst@kiemuden.nl
   

Groepsleerkrachten















Annelieke van den Hurk 
Leerkracht Specialistische Kleutergroep
a.vandenhurk@desterrenkijker.nl

Katja Somers
Leerkracht M1
k.somers@kiemuden.nl

Marloes Renee
Leerkracht M2
ICoach
m.renee@kiemuden.nl

Ilse de Bruin

Leerkracht M3
i.debruin@kiemuden.nl

Helga Wijnen
Leerkracht B1
MR lid
h.wijnen@kiemuden.nl

Evelien Korewijk
Leerkracht B2
e.korewijk@kiemuden.nl

Valentijn Balsters
Leerkracht B3
v.balsters@kiemuden.nl 
Erna Verwijst
Leerkracht Specialistische Kleutergroep
e.verwijst@kiemuden.nl

Christien Cornelissen
Leerkracht M1
Vertrouwenspersoon/contactpersoon
c.cornelissen@kiemuden.nl





Marion Pashouwers
Leerkracht M3 (en 1 dag B3)
MR lid
m.pashouwers@kiemuden.nl





Elfi Kuppen
Leerkracht B2 (en 1 dag M2)
p.kerkenaar@kiemuden.nl












           

Leraarondersteuners          Vakleerkrachten

Nienke van Dijk
n.vandijk@kiemuden.nl

Sandra Janssen
s.janssen@kiemuden.nl

Mark Poulussen
m.poulussen@kiemuden.nl

Emmy Tans (onderwijsassistent)
e.tans@kiemuden.nl

Margot van de Rakt
Buurtsportcoach/leerkracht bewegingsonderwijs

Marloes Boersma
Vakleerkracht koken




 








Schoolmaatschappelijk Werk

Germa van Creij
g.vancreij@kiemuden.nl

Orthopedagoog                            

Marlies Derksen
m.derksen@kiemuden.nl

 

  

Administratie  


Trudy van den Elzen
sbodetandem@kiemuden.nl




Conciërge 

Ron Mol (ochtenden)
Ilona van Berlo (middagen)

Contact

SBO de Tandem
Ereprijsstraat 1
5402 GA Uden
sbodetandem@kiemuden.nl
0413-332354

https://www.facebook.com/
sbodetandemuden/
Routeplanner >

Agenda

No events to display.
Jaaragenda >

Foto

Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links