Speciale school voor basisonderwijs.

"Het kind is van zichzelf, maar heeft anderen nodig om zich te ontwikkelen"

Het Team

 

Het team van de Tandem bestaat uit: 2 directieleden, 13 groepsleerkrachten, 3 onderwijsassistenten, 2 intern begeleiders, een schoolmaatschappelijk werkster, een orthopedagoog, een psycholoog, een vakleerkracht koken, een vakleerkracht bewegingsonderwijs, twee conciërges en een administratief medewerkster.

Directie


Directeur
Dhr. Gert Thijssen 
g.thijssen.sbodetandem@kiemuden.nl




Intern Begeleiders

  Erna Verwijst
Intern begeleider groep 1/2 t/m 4

e.verwijst@kiemuden.nl
   

Groepsleerkrachten


Mevr. Christel Wijnen
Leerkracht groep 1/2        
c.wijnen@kiemuden.nl

   Willion Rijkers
Intern begeleider groep 5 t/m 8
Locatieleider
w.rijkers@kiemuden.nl





Mevr. Christien Cornelissen

Leerkracht groep 1/2   
Vertrouwenspersoon/contactpersoon 
c.cornelissen@kiemuden.nl


Mevr. Katja Somers
Leerkracht groep 3    
k.somers@kiemuden.nl


Mevr. Elfi Kuppen
Leerkracht groep 3         
e.kuppen@kiemuden.nl


Mevr. Marloes Renee
Leerkracht groep 4
Beheer website
m.renee@kiemuden.nl









Mevr. Evelien Korewijk
Leerkracht groep 5
e.korewijk@kiemuden.nl

Mevr. Sandra van 't Wout
Leerkracht groep 5
s.vantwout@kiemuden.nl


Mevr. Helga Wijnen
Leerkracht groep 6/7 
MR lid
h.wijnen@kiemuden.nl

Mevr. Erna Verwijst
Leerkracht groep 5
Intern Begeleider
e.verwijst@kiemuden.nl


Mevr. Ilse de Bruin
Leerkracht groep 7
i.debruin@kiemuden.nl

  Mevr. Bregje Smits
  Leerkracht groep 7
  b.smits@kiemuden.nl





Men. Peter Kerkenaar
Leerkracht groep 8
ICT/Techniek coordinator
p.kerkenaar@kiemuden.nl

Mevr. Desirée Dieben
Leerkracht groep 8 
Vakleerkracht koken
d.dieben@kiemuden.nl

Onderwijsassistenten            Vakleerkrachten

Mevr. Nienke van Dijk
n.vandijk@kiemuden.nl

 Jeanne van der Leest
Vakleerkracht bewegingsonderwijs
j.vanderleest@kiemuden.nl



Mevr. Marjo Kunneman
m.kunneman@kiemuden.nl

Mevr. Marieke van Lieshout
m.vanlieshout@kiemuden.nl










Schoolmaatschappelijk Werk

Germa van Creij
g.vancreij@kiemuden.nl

Orthopedagoog                            Psychologe

Elly van Sleeuwen
e.vansleeuwen@kiemuden.nl

Anouk Rutten
a.rutten@kiemuden.nl

 

  

Administratie  


Trudy van den Elzen
sbodetandem@kiemuden.nl




Conciërge 

Jan Dietz (ochtenden)
Ilona van Berlo (middagen)

Contact

SBO de Tandem
Ereprijsstraat 1
5402 GA Uden
sbodetandem@kiemuden.nl
0413-332354

https://www.facebook.com/
sbodetandemuden/
Routeplanner >

Agenda

No events to display.
Jaaragenda >

Foto

IMG_4721 IMG_4718
IMG_4720 IMG_4717
Meer foto's >
Sitemap | Disclaimer | Links